Hakkımızda

EYLA Mermer & Granit: Kalite, Deneyim ve Estetiğin Buluşma Noktası!

1991 yılında yurtdışında (Suudi Arabistan, Almanya ve Hollanda'da) çeşitli projelerde taşeron olarak başladığımız serüvenimizi, 2001 yılından bu yana İzmir ve Ege Bölgesi'nde çözüm ortağınız olarak sürdürüyoruz.

Geçmişten gelen bilgi birikimimizi 2009 yılında kurumsal bir kimlik kazanarak daha da güçlendirdik. Bu tarihten itibaren, Türkiye'nin dört bir yanında ve belirli bölgelerde dünya genelinde projelerimize imza atarak köklü deneyimimizi daha da geniş bir çerçevede sunuyoruz.

Genç ve dinamik ekibimizle, geleceğe yönelik projelerimizi şekillendiriyor ve sektördeki trendlere yön veriyoruz. İnovasyona ve sürekli gelişime olan bağlılığımızla, hem yerel hem de global ölçekte markamızı güçlendirmek için çabalıyoruz.

Mermerin estetik gücünü ve işlevselliğini vurgulayarak, üretim parkurumuzdaki kalite standartlarını en üst düzeyde tutuyoruz. İzmir – Menderes’te 4300 m2 alan üzerinde, 1800 m2 kapalı alana sahip, bugün dünya standartlarında üretim yaparak, ülkemizin ekonomik gelişimine katkıda bulunuyoruz.

EYLA ailesi olarak, Türkiye genelindeki işlerimizde yerel ekonomilere katkıda bulunmanın yanı sıra, uluslararası alanda da markamızı başarıyla temsil etmekteyiz. Kalitemize, müşteri memnuniyetine ve uluslararası standartlara olan bağlılığımızı sürdürerek, başarı hikayemizi güçlendirmeye devam ediyoruz.

Her bir projede çözüm ortağınız olmaktan gurur duyuyoruz. Estetikle fonksiyonu birleştirerek yaşam alanlarınıza değer katmayı hedefliyoruz.

• 125 m2 Showroom
• 1800 m2 Kapalı Alan, 2500 m2 Açık Alana sahip Menderes Görece’de Fabrika
• 14 Araçlık Hizmet Filosu
• 1000'den Fazla Yerli / Yabancı Ürün Kartelası